Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Videohry

Konzole

Přes 40 konzolí

FF nabízí desítky konzolí Xbox 360 a XboxONE, PlayStation 3 a 4, Nintendo WiiU a Switch. Včetně pohybových ovladačů, ovladačů pro automobilové hry, Buzz ovladačů a speciálních ovladačů pro hudební a taneční hry, které nejspíš jinde nenajdete.

Počítače

Herna LanCraft

Herna s 20 nabušenými herními počítači a 10 MSI notebooky nabídne hraní a turnaje v League of Legends, Fortnite, OverWatch a dalších hrách.

Muzeum videoher

Stovka vybraných starých her. Zábavná klasika i významné milníky, v původní podobě nebo s novou grafikou. www.facebook.com/muzeumvideoher

Hudební hry

Guitar Hero

Hráč používá ovladač ve tvaru kytary a snaží se dosáhnout nejvyššího skóre správným "zahráním" všech noty, které mu hra ukazuje. Ve hře je celkem k dispozici 5 stupňů obtížnosti a různé herní módy, stovky skladeb různých kapel. 

Rock Band / Band Hero

Simulátor rockové kapely. Hra je určena pro až čtyři hráče (1-2 kytaristé, bubeník, zpěvák, přívadně klávesák). Mají za úkol odehrát podle symbolů některou z vybraných skladeb z hitparád nebo hity kapel (Beatles, Metallica...).

DJ Hero

Dýdžejem snadno, rychle a zábavně! Namixujete stovky známých popových, hip-hopových a rockových skladeb do zcela nových. Ovladač je napodobeninou skutečného gramofonu. Lze se přidat s kytarou z Guitar Hero ve hře 2 hráčů.

SingStar / Lips

Propracované a oblíbené karaoke hry s řadou písní v různých verzích hry. Od Abby přes Queen až po metalové songy.

Taneční hry

Dance Dance Revolution / Stepmania

V horní části obrazovky jsou šipky vlevo, dolů, nahoru a vpravo, odspodu přijíždějí šipky představující taneční kroky. Když se šipky překryjí, musíte sešlápnout odpovídající šipku na taneční podložce - dancepadu. Hra vyhodnotí vaše jednotlivé kroky a celkovou úspěšnost. Stovky skladeb různé obtížnosti.

Podrobnosti.

Dance Central

Hra pro Xbox360 Kinect. Jednotlivé sestavy disponují originální choreografií pro začátečníky a experty a skladbami od popu přes hip-hop až po R&B.

Just Dance

Oblíbená taneční hra pro Nintendo WiiU a Switch s použitím ovladačů.