Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Nabídka pro vegetariány

Na základě poptávky po vegetariánských jídlech shrnujeme FF nabídku a nabídku hlavních chotěbořských restaurací. Z uvedených jídel se jistě dá sestavit vegetariánský jídelníček. Pokud vám nabídka nevyhovuje, nečiňte nás prosím zodpovědnými za vaše stravování, až na pár zdravotních výjimek je vegetariánství vaše volba. FF není specializovaná restaurace, nemůže vám nabídnout plnohodnotné vegetariánské stravování, stejně jako bohužel nemůže nabídnout plnohodnotný jídelníček lidem s bezlepkovou a dalšími dietami. Chcete-li ještě pestřejší jídelníček, než Chotěboř nabízí, objednejte si apartmán v hotelu Fantazie s vybavenou kuchyňkou a rozšíříte si tím možnosti.

FF

FF občerstvovny

Snídaně, svačina, večeře, chuťovka: sladký talíř, sladké toasty, sýrové toasty, nivové toasty, bramboráčky se zelím, grilovaná zelenina, grilovaná kukuřice, sýrová bageta, nakládaný hermelín, tomato&mozarella panini

Oběd, večeře: sýrová pizza, houbová pizza, smažený sýr s hranolky, smažený květák s hranolky.

Doporučení: Nivové nebo sýrové toasty zkombinujte s grilovanou zeleninou. Grilovanou zeleninu zkombinujte s hranolky.

Obchodní Akademie

Dukátové buchtičky. Míchaná vajíčka. Sladká snídaně. Vánočková snídaně.

Velký Voči

Špenátové toasty, sýrová pizza, smažený sýr v bulce.

Chotěbořské restaurace

Hotel Vysočina

Kulajda se žampiony, žemlovka s jablky a tvarohem, smažený sýr, dušené fazolky na másle, šafránové rizoto se strouhaným parmezánem, zeleninový salát s olivami a mixem sýrů, palačinka, selské bramboráčky sypané eidamem, různé přílohy.

Panský dům

Stálá nabídka: Míchaná vejce s cibulkou na másle, smažené cibulové kroužky a ďábelská omáčka, houbový krém, listový salát s grilovaným hermelínem a bylinková bageta, šopský salát, gratinovaná brokolice s holandskou omáčkou s listovým špenátem a smetanou, smetanové rizoto s houbami sypané parmazánem, smažená sýrová variace hermelín a gouda, pikantní rýžové nudle se zeleninou, palačinka, různé přílohy.

Jídla z denní nabídky: Zeleninový salát s grilovaným toffu a bylinková bageta, pórková polévka s vejcem, smažený uzený sýr a vařené brambory, bramboračka, lívanečky s borůvkami a zakysanou smetanou.

Hrom do police

Stálá nabídka: Česnečka s vejcem a sýrem a chlebovými krutony, Rajčata s mozarellou a piniemi a bazalkou + toasty, žampionové ragů s ořechy a brokolicí + zapečená bageta, nakládaný hermelín, míchaný zeleninový salát s bylinkovým dresinkem a opečenými toasty, listový salát s pečeným kozím sýrem a vlašskými ořechy + toasty, palačinky, lívance, různé přílohy

 

Nabídku dalších restaurací doplníme

Zdravé a lokální potraviny

doplníme, zatím je neaktuální

Název Adresa Otvírací doba
Obchůdek u Mandlů Mezibranská 247 Po-Pá 5-16.30
Biocentrum Elefant Palackého 332 Po-Pá 9-12 a 13:30-17:30