Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Stolní hry

Stolní hry

Historie deskových a karetních her sahá daleko do starověku, ale poslední desetiletí přinesla rozvoj a smršť nápadů a her.

Pro FF hernu spolupracujeme především s firmami Albi, MindOK, Rex hry a CGE. Fanoušci a znalci her hry předvádějí, učí hrát, zapůjčují pro hraní, pořádají turnaje o hodnotné ceny, prodávají s festivalovými slevami.

Dále se na FFestivalech nepravidelně objevují turnaje a hraní sběratelských karetních her Magic the Gathering, Star Trek CG, My Little Pony CG, výjimečně Yu-Gi-Oh!, Pokémon, World of Warcraft a další. 

Albi

U Albi můžete vyzkoušet kromě osvědčených her (Osadníci z Katanu, Ubongo, Dominion, Hexeto, Space Alert, Galaxy Trucker a mnoho dalších) i celou řádku zajímavých novinek. www.modernihry.cz je kvalitní e-shop nejen s Albi hrami.

MindOK

Mindok je známý svými Smart games pro jednu osobu, ale hlavně díky Černým historkám, Carcassonne, Time´s Up!, vzdělávacím Kde leží...? Vyzkoušejte na FF osvědčené hry i novinky. Na internetových stránkách www.hrajeme.cz je mnoho recenzí a postřehů od hráčů na všechny hry, nejen od Mindok.

REXhry

Za značkou stojí skupina nadšených hráčů, kteří vybudovali úspěšný obchod s moderními společenskými hrami PlanetaHer.cz. Snahou je přinášet na český trh zajímavé vlastní i zahraniční hry v plné české lokalizaci nebo beztextové s českými pravidly (Timeline, MageKnight, Vládci Tokia, Takenoko...).

CGE

Czech Games Edition je české vydavatelství deskových her. Jeho cílem je vybírat ty nejlepší hry od českých autorů a nabídnout je jak českému, tak mezinárodnímu publiku.