Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Proč jídlo u nás?

Konzumací v občerstvovanách FF podporujete FF. Bez příjmu z občerstvení by FF nebyl, financujeme z něj i rozvoj služeb pro vás. Bar Velké Voči je fajn, ale není občerstvovnou FF.

Proč si objednat jídlo předem?

Stravování v jídelně OA sice nepomůže FF, ale je pro vás výhodné:

1. Stovky lidí každý den prodlouží dobu čekání na oběd v restauracích. Jídlo v Obchodní Akademii je velmi rychlé (protože předem uvařené) = víc času na program.

2. O víkendu a při státních svátcích je třeba počítat s omezením prodejní doby nejbližší prodejny potravin. Jídelny (Svačinka apod.) jsou zavřené.

3. Jídlo je docela levné. Jistě, snídani si lze pořídit levněji v krámě, ale v krámě vám ji nikdo nepřipraví, nenechá vás tam posnídat u stolu a neumyje po vás talíř.

4. Snídaně je výhodná zejména pro účastníky ubytované v Obchodní Akademii. Podává se od 8.30 hodin, stihnete zahájení programu.

Organizace:

  • Vydaná jídla jsou obsluhou odškrtnuta ze stravenkové kartičky.
  • Nápoje k obědu a večeři lze koupit až na místě podle chuti a nabídky.

Upozorňujeme: Jídlo vařené předem ve velkém množství samozřejmě nemůže být stejné jako minutky v restauraci. Na začátku léta může být nižší kvalita brambor. Většina lidí je ale spokojena s dobrým poměrem cena/výkon (včetně rychlosti).

Široká nabídka

Původní nabídku baget, toastů a fritovaných jídel jsme už hodně rozšířili. Například hamburgery, pizza, panini, palačinky, grilované maso, zeleninová směs a kukuřice. Nebo pečené celé prase. V buFFetu, FastFoodu a hoFFpůdce si můžete koupit každý den i námi vařené jídlo, které dále rozšiřuje nabídku. Guláš s chlebem, mexické fazole s chlebem, buřtguláš s chlebem jsou k dispozici k obědu, večer pak svačinové polévky, každý den jedno jídlo a jedna polévka.