Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Doprava

Speciální FF autobus

Pro pohodlnou dopravu na FF 2018 zajišťujeme speciální autobusy. Cestu na festival je nutné zaplatit do uzávěrky plateb, cestu zpět lze koupit i na recepci.

Odkud Kam Den a čas Cena
Praha Černý most Chotěboř kino 29. 6. v 13.00 150 Kč
Praha Černý most Chotěboř kino 29.6. v 18.00 150 Kč
Chotěboř kino Praha Černý most 8. 7. v 10.00 zrušen
Chotěboř kino Praha Černý most 8. 7. v 15.00 150 Kč

Mapka odjezdu z Prahy (Černý Most). Aktivní verze zde.

Podmínky pro rušení, změny a doobjednání

Autobus a vlak

Chotěboř má dobré spojení do řady měst. Najděte spoj na jizdnirady.idnes.cz.

Na FF budou počítače pro vyhledání spoje na cestu domů (viz Informační služby). V informační brožuře najdete telefonní čísla na informace dopravců.

V době FF bude opravována silnice od nádraží k hlavní.

Auto

Autem dojedete do Chotěboře z Prahy a z Brna asi za 1 a 3/4 h., není-li špička. Po vjezdu do města jeďte rovně, dokud neuvidíte navigační šipky k FF, do ulice Tyršova. Viz Místo konání.

Doporučení pro cestu autem

Parkování 

POZOR: Na náměstí jsou parkovací hodiny. Na hlavní u náměstí lze zdarma parkovat půl h., mějte v autě papírové hodiny / papírek s časem příjezdu. 

 

FF parkoviště: zdarma u Zimního stadionu, včetně travnaté plochy. 

Zákaz parkování účastníků od rohu ZŠ Smetanova ke KD Junior (Tyršova) a v ulici kolmé (Drtinova). U Sokolovny je parkoviště pouze pro pořadatele!

Pro parkování nedoporučujeme přilehlé ulice. Důsledně dodržujte předpisy pro parkování. Za auta účastníků nenese pořadatel žádnou zodpovědnost.

Taxi

Taxi Hapák, tel. 723 731 672 poskytuje dopravu do vzdálenějších ubytovacích kapacit za snížené ceny. Telefonní číslo najdete i na informačních plochách.

FF kočár už nebudeme zajišťovat, je čím dál vyšší riziko problémů se státním aparátem. Budou-li mít místní řidiči zájem, zveřejníme jejich telefony na informačních plochách a domluvu podmínek necháme na účastnících a řidičích.